You are here:

Management Traineeship

Company
TBI
Type
Traineeship
Location
Rotterdam
Sector
Construction, Project Management, Real Estate Development
Required language
Dutch
Website
https://www.tbi.nl/

Description

Published on: 21/03/2025

Werkweek: 40 uur
Opleidingsniveau: WO
Functie: Management Trainee

Over de functie
Ben jij op zoek naar een organisatie die maatschappelijke toegevoegde waarde en duurzaamheid hoog in het vaandel heeft staan? Wil jij met jouw capaciteiten concrete positieve impact hebben op duurzame en sociaal-maatschappelijke innovaties? Trekt jou de solide basis van een steward owned organisatie die niet mee hoeft te rennen in de waan van de dag? Wil jij kunnen kiezen uit meer dan 20 heel verschillende ondernemingen in de techniek, bouw, (project)ontwikkeling of infra om maximaal uit te kunnen zoeken wat goed bij jou past? Dan is een management traineeship bij de derde grootste bouwer van Nederland voor jou de ideale ontdekkingsreis.
 
De ene periode werk je aan coole renovatieprojecten zoals de Domtoren of het Binnenhof, de andere keer draai je mee in een installatiebedrijf of draag je bij aan de nieuwe randweg rond Antwerpen of het project RottaNova. Samen met negen andere trainees krijg je twee jaar lang coaching en workshops, terwijl je fulltime in dienst bent. In die twee jaar werk je steeds acht maanden bij een onderneming van jouw keuze. Zo maak je kennis met drie ondernemingen en dat in drie verschillende rollen. Daarna kiezen vrijwel alle trainees vol overtuiging om bij een specifiek TBI-onderneming (Onze ondernemingen) te solliciteren, en dat dan op heel goede gronden.

Dit krijg je van ons
•    Starten met een assessment
•    Een contract voor twee jaar met de intentie om daarna vast in dienst te gaan bij een van de TBI ondernemingen
•    € 3.335 bruto maandsalaris exclusief vakantiegeld
•    Een mogelijke jaarlijkse salarisverhoging
•    Een nieuwe elektrische leaseauto
•    Een zeer ervaren mentor (meestal een directielid!) die twee jaar met je meekijkt naar wat het beste is voor jou.
•    Zes tweedaagse (softskill) trainingen met jouw traineegroep, op een mooie locatie
•    Individuele coachingsgesprekken met externe coach
•    Vrije tijd om te ontspannen in de vorm van voldoende verlof
•    Twee jaar ervaring binnen de techniek, bouw, projectontwikkeling of infra
•    Vrijheid om te ontdekken wat jij leuk vindt
•    Ruimte om persoonlijk en professioneel te groeien 
•    Antwoord op de vraag: what makes you tick?

Hier kom je te werken
TBI is een aantrekkelijke werkgever voor bevlogen afgestudeerden in de techniek, bouw, (project)ontwikkeling of infra. We zijn heel serieus over onze duurzame en maatschappelijke doelstellingen, waarvan het beste bewijs wordt geleverd door onze fondsen Klimaattrein, Praktijkfonds en het Studiefonds. Als steward-owned collectief bouwen we aan een duurzame en leefbare wereld.  Dit betekent dat onze winsten terechtkomen in een stichting, die niet alleen de continuïteit van onze ondernemingen waarborgt, maar ook zorgt voor voldoende gelden voor de maatschappelijke fondsen. Daar zijn alle TBI’ers trots op. Samen nemen we verantwoordelijkheid, met maatschappelijke waarde en impact voor de lange termijn, voor onszelf, onze partners en volgende generaties. 

Twee jaar om te ontdekken wat je wilt en daarin te groeien
Het traineeship bereid je voor op een toonaangevende functie bij een van onze meer dan twintig ondernemingen. Tijdens jouw traineeship werk je in jouw vakgebied drie periodes van acht maanden. Elke periode bij een andere toponderneming in de technische wereld. Ook je functie kan per periode verschillen. Zo ervaar je aan den lijve welke branche en welke positie jouw hart sneller doet kloppen. Wat iets anders kan zijn dan je voorheen dacht. Een waardevolle ontdekking!
 
De eerstvolgende groep trainees start op woensdag 1 oktober 2025

Dit ben jij
•    Je hebt een (bijna) afgeronde universitaire opleiding;  
•    Je hebt een ondernemende persoonlijkheid, wat ook blijkt uit activiteiten naast de studie;  
•    Je hebt maximaal een jaar werkervaring (als de studie al afgerond is);  
•    Je denkt in mogelijkheden, kansen pakken en verantwoordelijkheid nemen;  
•    Je vindt het leuk om te leren en staat open voor feedback;  
•    Je hebt het in je om door te groeien naar een leidinggevende functie.  

Interesse?
Ben je enthousiast? Onze collega’s kunnen niet wachten om je te ontmoeten! Voor vragen kun je contact opnemen met Claudia Ritmeester (Manager TBI ACDMY) via jk.ritmeester@tbi.nl of of volg de onderstaande instructies.

Kom naar onze inhousedag op 3 april 2025! TBI organiseert een dag waarin wij je meer vertellen over het traineeship en je meenemen naar een van onze mooie projecten. Wil je meer informatie over ons traineeship? Meld je dan aan via onze website.

Klik hier voor de website

Sollicitatieprocedure:
Stap 1: CV + Motivatie,
Stap 2: Assessment,
Stap 3: Kennismakingsgesprek bij TBI Holdings,
Stap 4: 2e gesprek bij een TBI-onderneming,
Stap 5: Arbeidsvoorwaardengesprek,
Stap 6: Start woensdag 1 oktober 2025.

Zo divers is het traineeship
Trainee Nina koos in haar eerste periode voor de techniek; tijdens deze acht maanden kon zij bijdragen aan het versnellen van de energietransitie. Vervolgens maakte ze de overstap naar een van onze bouwers. Hier werkt Nina op de afdeling Planontwikkeling en maakt ze projecten mee van schets tot aan realisatie. Leerzaam én divers!

Drie keer acht maanden vol afwisseling in de technische sector
Joris is het levende bewijs dat het traineeship vol afwisseling zit. Na zijn Master management bij Nyenrode wist hij niet direct wat hij wilde. Tot het traineeship van TBI. De afwisseling tijdens drie keer acht maanden traineeship was voor hem doorslaggevend. Tijdens zijn eerste periode maakte hij kennis met de wereld van werkvoorbereiding, calculatie en projectbeheer bij J.P. van Eesteren. Zijn tweede periode bracht hem naar het project Lange Poten 4, de projectnaam van de renovatie van de Tweede Kamer. Gedurende de afsluitende periode is hij aan de slag bij Synchroon op het gebied van projectontwikkeling.

Groei door op zakelijk en persoonlijk gebied
Tijdens de zes tweedaagse trainingen werk je samen met andere trainees aan je persoonlijke vaardigheden en valkuilen. Trainees die jou voorgingen, geven aan daar niet alleen zakelijk veel aan te hebben, maar ook privé. Daarnaast zijn er vakinhoudelijke themadagen, zijn er diverse contactmomenten met andere trainees en bezoek je hun projecten.